Zachraň oblečení

Zachraň s námi oblečení, vzorky, nebo kousky, které neodpovídají standardu, produkty, které chceme vyřadit z nabídky, nebo cokoli jiného....aby se minimalizovalo plýtvání. Tyto výrobky jsou kvalitní a funkční, ale nabízíme je za nižší ceny, protože neodpovídají standardním výrobním požadavkům. Takže se nemusíte bát, že by nízká cena znamenala špatnou kvalitu. S našimi produkty můžete být jisti, že nejen šetříte peníze, ale také pomáháte ochraňovat naši planetu. Kupte si nyní a připojte se k naší snaze minimalizovat plýtvání a podporovat udržitelnost!

Zachraň Plavky Stahující Spodní Díl - Mix Barev
Nové Bestseller
890 Kč

Máte rádi překvapení? Chcete si pořídit naše plavky za super cenu, ale jste ochotni nechat výběr barvy a modelu na nás? Potom je produkt „zachraň plavky stahující spodní díl“...

+ další
Kód: ZAPSSD09 - M
Zachraň Plavky Jednodílné - Mix Barev
Nové Bestseller
1 490 Kč

Máte rádi překvapení? Chcete si pořídit naše plavky za super cenu, ale jste ochotni nechat výběr barvy a modelu na nás? Potom je produkt „zachraň plavky jednodílné“ právě pro vás.

+ další
Kód: ZACHJ7 - XS
Zachraň Recyklovaný Polštář 40x40 Mix Barev
Sleva Vyrobeno z odstřižků
590 Kč –49 %
299 Kč

Máte rádi překvapení?  Chcete si pořídit náš recyklovaný polštář za super cenu a jste ochotni nechat výběr barvy na nás? Potom je produkt „zachraň polštář“ právě pro vás.

+ další
Kód: GBRECPTAUPE11 - M
Zachraň Sportovní Podprsenky - mix barev
Sleva
890 Kč –67 %
290 Kč

Máte rádi překvapení? Chcete si pořídit krásné sportovní podprsenky za super cenu, ale jste ochotni nechat výběr barvy a modelu na nás? Potom je produkt „zachraň podprsenku“...

+ další
Kód: PODPRSENKYMIX - XS
Zachraň Plavky Vrchní Díl - Mix Barev
Bestseller
390 Kč

Máte rádi překvapení? Chcete si pořídit naše plavky za super cenu, ale jste ochotni nechat výběr barvy a modelu na nás? Potom je produkt „zachraň plavky vrchní díl“ právě pro vás.

+ další
Kód: ZAPVD98 - XS
Zachraň Plavky Spodní Díl - Mix Barev
Bestseller
390 Kč

Máte rádi překvapení? Chcete si pořídit naše plavky za super cenu, ale jste ochotni nechat výběr barvy a modelu na nás? Potom je produkt „zachraň plavky spodní díl“ právě pro vás.

+ další
Kód: ZAPSD99 - S
Zachraň Spodní Prádlo - mix barev
Sleva
299 Kč –50 %
149 Kč

Máte rádi překvapení? Chcete si pořídit krásné kalhotky za super cenu, ale jste ochotni nechat výběr barvy a modelu na nás? Potom je produkt „zachraň tanga“ právě pro vás.

+ další
Kód: TANGAMIX - XS
Zachraň legíny - mix barev
Sleva Bestseller
1 590 Kč –50 %
790 Kč

Máte rádi překvapení? Chcete si pořídit krásné legíny za super cenu, ale jste ochotni nechat výběr barvy a modelu na nás? Potom je produkt „zachraň legíny“ právě pro vás.

+ další
Kód: GBLEGINYMIX - XS
8 položek celkem
Zpět do obchodu