Obchodní podmínky

Rádi bychom Vám přiblížili, co byste měli vědět o tom, jak u nás nakupovat. Přestože většina lidí obchodní podmínky vůbec nečte, věříme, že je důležité vědět, o co jde.

Proto jsme je pro Vás přeložili do srozumitelné podoby o pouhých sedmi bodech. Samozřejmě máme k nahlédnutí i kompletní obchodní podmínky.

1. Nakupování na GoldBee.cz

Jsme tady kvůli Vám - vy jste naši zákazníci a my jsme váš e-shop. My nabízíme zboží, vy nakupujete.

Komunikujeme v češtině, ať už e-mailem nebo telefonem, a všechny naše vzájemné vztahy se řídí českými zákony.

2. Jak uzavřeme dohodu

To, co vidíte na našem webu, rádi prodáme, ale není to naše zákonná povinnost. Ceny, které vidíte, jsou konečné včetně DPH a platné. To platí i pro poštovné, balné a případné příplatky.

Když kliknete na tlačítko "objednat s povinností platby", začne platit vzájemná smlouva. Zašleme Vám také potvrzující e-mail.

3. Ceny a platby

Můžete platit platební kartou, pomocí Apple Pay, Google Pay, online platby, bankovním převodem nebo na dobírku. Jsme plátci DPH. Kompletní informace o dopravě a platbě naleznete na podstránce doprava a platba.

4. Vrácení zboží a odstoupení od smlouvy

Pokud zboží nevyhovuje vašim očekáváním, můžete se rozhodnout od smlouvy odstoupit do 14 dní od převzetí zboží. Máme pro to připravenou podstránku o vrácení zboží.

Peníze Vám vrátíme nejpozději do 14 dní, ale pokusíme se jednat co nejrychleji.

Samozřejmě můžete od smlouvy odstoupit ještě předtím, než zboží obdržíte.

5. Doručení zboží a reklamace

Předtím než zboží převezmete, zkontrolujte prosím pečlivě obal. Pokud je poškozený, nemusíte zásilku přebírat.

Naše zboží musí být vždy bez závad. Pokud se nějaká vada do šesti měsíců od převzetí přece jenom projeví, máte právo jej reklamovat stejně jako by se vada projevila ihned po převzetí.

Pro reklamace prosím navštivte příslušnou podstránku, kde naleznete podrobnější informace.

6. Ochrana osobních údajů

Rádi bychom od Vás obdrželi pravdivé údaje. Slibujeme, že s nimi budeme nakládat s maximální opatrností a dle platné české legislativy.

7. Poslední drobnosti... :-)

Naše vzájemné vztahy se řídí českými zákony. Chceme s Vámi obchodovat k vaší maximální spokojenosti. Pokud máte nějaké otázky, neváhejte se na nás obrátit.

Zpět do obchodu