GoldBee Recyklovaný Pelech 70x60 Pink

Recyklovaný pelech pro psy. Při výrobě oblečení vzniká odpad - z pravidla odstřižky látek, které se vyhazují - všeobecně bohužel nemají žádné využití. A to nám vadilo. Zbytečný odpad, který se přeci musí dát řešit, ne? Tak jsme přemýšleli a přišli s...
Velikost
Barva
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Můžeme doručit do:
4.10.2023
Skladem (>5 ks)
Kód: GBPELPINK - M
990 Kč
Kategorie: Pelechy
GoldBee Recyklovaný Pelech 70x60 Pink
Vyrobeno z odstřižků
Recyklovaný pelech pro psy.

Při výrobě oblečení vzniká odpad - z pravidla odstřižky látek, které se vyhazují - všeobecně bohužel nemají žádné využití.

A to nám vadilo. Zbytečný odpad, který se přeci musí dát řešit, ne? Tak jsme přemýšleli a přišli s tímto recyklovaným pelechem!

Vnější látka je z beránka, který je měkký a huňatý. Prostě jako obláček. Uvnitř polštáře jsou odstřižky látek, které by normálně skončily v koši. Mezi naším recyklovaným pelechem a "běžným pelechem nepoznáte rozdíl. Přesto je rozdíl obrovský. Náš pelech myslí na ekologii a snižuje odpad, oproti tomu běžnému, kterýho vytváří.

Pelech má sundávací potah, který doporučujeme prát na 30°C a nedávat do sušičky.

Velikost: 70x60 cm
Pes na obrázku má 12 kg.
@ceo_goldbee Co říkáš na náš nápad na #zero #odpad ? > https://www.goldbee.cz/ona-ostatni/#eko#clever#chytre#business#odpad#recyklace ♬ Emotional Piano for the Soul (Inspirational Background Music) - Fearless Motivation Instrumentals

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu