Udržitelnost

 

Udržitelnost

Vyrábíme se skutečným respektem k přírodě i lidem

Co je udržitelná výroba?

Jistě jste slyšeli o pracovních podmínkách nebo viděli alarmující fotky z továren velkých obchodních řetězců. Směny dlouhé i 19 hodin, minimální mzda, pracující děti. Velké značky nám ale budou tvrdit, že továrny nevlastní, a není tedy v jejich moci tyto podmínky kontrolovat. Takové vyvázání se zodpovědnosti je nepřípustné!

Díky sílícímu tlaku aktivistů a zákazníků začali velké řetězce nahrazovat části kolekcí zbožím s tzv. "udržitelným" původem. Je ale téměř nemožné zjistit, zda jsou při výrobě skutečně zajišťovány slušné podmínky pro zaměstnance, nebo zda se jedná pouze o greenwashing velkých značek.

Výroba produktů GoldBee je naprosto transparentní

Česká značka GoldBee vyrábí většinu své produkce přímo v České republice. Zaměstnáváme české švadlenky, které pracují na českých strojích, v klimatizovaných dílnách a v příjemné atmosféře.

Část výroby je alokována také do Itálie, kam naše partnery pravidelně jezdíme navštěvovat, abychom na vlastní oči viděli, jak probíhá výrobní proces.

Známe tedy původ materiálu použitého na výrobu produktů GoldBee, ale hlavně můžeme dohlížet na celý výrobní proces.

Maximálně ekologická a udržitelná výroba je pro nás velmi důležitá. Proto si vybíráme takové výrobce a dodavatele, kteří s námi tuto filosofii sdílejí a při své produkci jsou maximálně šetrní k životnímu prostředí.


Udržitelnost

Tkaniny a pleteniny vyrobené z celulózových, zvířecích, syntetických, kovových vláken a jejich směsí, z části vyrobené z vláken s nehořlavými vlastnostmi schválenými asociací OEKO-TEX®, z části upravené biologicky aktivními prostředky schválenými asociací OEKO-TEX@, z části barvené, vyrobené výhradně z priží certifikovaných podle STANDARD 100 by OEKO-TEX®


Šetrnost k životnímu prostředí při výrobě a naše závarky

 

 
Zpět do obchodu