O nás

 

GoldBee

Ručně šité v Brně. Záleží nám na každém švu, lidech i přírodě.

GoldBee.cz

O nás

Cesta značky GoldBee započala v roce 2020. Hlavní myšlenkou bylo vytvořit ručně šitou značku, která pochází z Česka a jejíž výroba bude plně etická a maximálně ekologická. Také bylo důležité vytvořit moderní, minimalistické a hlavně pohodlné oblečení pro ženy. GoldBee se zaměřuje především na sportovní oblečení, v našich kolekcích však naleznete také všestranné kousky, které si můžete se vší parádou vzít i do města. Nabízíme kvalitní produkty za dostupné ceny pro každou z vás. 

Nejsme jen další anonymní značka.

Zakládáme si na tom být pro naše zákazníky maximálně transparentní. Proto se netajíme původem a způsobem výroby našich produktů. Velkou část sortimentu vyrábíme přímo v našich dílnách v České republice, kde pro vás produkty šijí naše šikovné švadlenky. Kvůli technologické náročnosti bezešvého materiálu spolupracujeme i s italskými dodavateli. Celá výroba tak probíhá pod naší kontrolou výhradně v Evropě.
Od 18.11. 2021 se značka GoldBee jako první velká česká značka stala součástí evropského módního gigantu Zalando.

App Screenshots

Od legín po posilovací gumy

Co všechno nabízíme?


Naší doménou je sportovní oblečení pro všechny volnočasové aktivity. Najdete u nás zejména ručně šité a bezešvé legíny, sportovní podprsenky, crop-topy, kraťásky, mikiny nebo tepláky. Kromě toho nabízíme také největší výběr posilovacích odporových gum na světě. Přesvědčte se sami zde!

Neustále pro vás však vymýšlíme nové, krásné, pohodlné a originální produkty, které si zamilujete po prvním nošení.

Takže je na co se těšit!


E-shop

Budoucnost patří ekologii

Vnímáme sílící ekologické tlaky ve společnosti a sami chceme být součástí těchto tendencí.

V GoldBee jsme se vydali cestou udržitelné a morálně odpovědné výroby. Není to cesta snadná, ale chceme zastávat hodnoty, které mají budoucnost.

V našich kolekcích již můžete najít například trička z organické bavlny nebo české legíny ušité z certifikovaných látek. Více v sekci Udržitelnost.

The World Stands On People

Svět stojí na lidech. Hledáme silné, inspirativní příběhy ve společnosti.

Prostřednictvím našich kolekcí se snažíme na tyto příběhy upozornit. Ať už z respektu k hrdinským činům, tak i za účelem upoutat na tyto příběhy pozornost.

#BeGold #GoldBee

 
Zpět do obchodu